Herkese Kapak Olsun

ÇEŞİT-ÇEŞİT-KAPAKLAR

Cep telefonu pazarının çok hızlı bir şekilde geliştiği ülkemizde, neredeyse her geçen gün yeni bir model piyasaya sürülüyor. Piyasaya yeni çıkan tüm bu modellerin aksesuar ihtiyacı da gün geçtikçe artıyor. Kişiye özel cep telefonu kapağı konusunda faaliyet gösteren http://www.sanakapakolsun.com, pazara giren tüm yeni ürünleri yakından takip ediyor, bu ürünler için ihtiyaç duyulan aksesuar çeşitliliğini güncel olarak portföyünde bulundurmaya çalışıyor.

Pazarın dinamiklerini ve kullanıcıların taleplerini dikkate alan http://www.sanakapakolsun.com, Samsung Galaxy S5 için kişiye özel kapak, General Mobile Discovery Elite kişiye özel kapak, Huawei G610 kişiye özel kapağı, LG G Pro Lite D686 kişiye özel kapak, LG Nexus 5 D821 için kişiye özel kapak, LG Nexus 4 E960 kişiye özel kılıf, Sony Xperia Z1 Mini kişiye özel kapak, Sony Xperia S LT26i için kişiye özel kılıf, Sony Xperia Z Ultra kişiye özel Kılıf, Nokia Lumia 1520 kişiye özel kapak, Nokia Lumia 1320 kişiye özel kapak, Nokia Lumia 925 kişiye özel kapak, Samsung Galaxy S Duos S7562 kişiye özel kapak, Samsung Galaxy Grand Duos i9080 / i9082 kişiye özel kapak, Samsung Galaxy Win i8552 kişiye özel kılıf, Samsung Galaxy Ace Onyx S5830 kişiye özel kapak, Apple iPod Touch 5 kişiye özel kapak, Apple iPod Touch 4 kişiye özel kapak, Apple iPhone 3 G / GS kişiye özel kapaklarını ürün portföyüne ekledi.

Kişiye özel cep telefonu kapakları üzerine, dilediğiniz fotoğrafı ya da fotoğrafları yerleştirebiliyor, pek çok farklı karakterle ve dilediğiniz renk ve büyüklükte yazı yazabiliyor, sitenin hazır görseller bölümünde bulunan ve çeşitli temalarda kategorize edilmiş görselleri kullanarak süsleme yapabiliyorsiniz.

Kendi tasarladığınız telefon kapakları, UV dijital baskı ile hazırlanmakta, koruyucu ve şık ambalajında adresinize kadar ulaştırılmaktadır. Çok hızlı bir şekilde imal edilen kapaklar, mng kargo güvencesinde size ulaşır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s