Asus Zenfone 4 – 5 ve 6 İçin Kişiye Özel Kılıflar SanaKapakOlsun…

Asus Zenfone serisi için Kişiye Özel Kapaklar SanaKapakOlsun
Asus Zenfone serisi için Kişiye Özel Kapaklar SanaKapakOlsun

 

SanaKapakOlsun.com kişiye özel telefon kapak portföyüne, Asus Zenfone 4, Asus Zenfone 5, Asus Zenfone 6 modelleri için kişiye özel kapakları da ekledi. Son eklenen modellerle birlikte kişiye özel kapak yapılabilen telefon modelleri 90 adede yükselmiş oldu. Yani bugün SanaKapakOlsun web sitesinde 90 farklı telefon ve tablet modeli için kişiye özel kılıf tasarlayabiliyor ve satın alabiliyorsunuz.

Kişiye özel telefon kılıfları, istediğiniz görselleri ya da mesajları istediğiniz şekil, dilediğiniz renk ve istediğiniz büyüklükte telefon kapağına eklemenizi sağlıyor. www.sanakapakolsun.com sitesinde bulunan, KENDİN TASARLA özelliği sayesinde ya da Facebook sayfasında yer alan uygulamayı kullanarak, sistem portföyünde bulunan 90 farklı cihaz modeli için dilediğiniz tasarımı kendiniz yapabiliyorsunuz.

SanaKapakOlsun kişiye özel telefon kılıf, portföyüne eklenen ürünler:

Asus Zenfone 4,

Asus Zenfone 5,

Asus Zenfone 6,

Samsung Galaxy S5 Mini

SanaKapakOlsun, 90 farklı telefon ve tablet modeli için kişiye özel kılıflarını, 24 saat içinde kargoya veriyor. Siparişler internet üzerinden kredi kartı, banka havalesi ya da kapıda ödeme ile ödenebiliyor.

Ürünler özel vakumlu ambalajında, zarar görmeyecek şekilde gönderiliyor. Sipariş esnasında belirtildiği taktirde hediye paketi de yapılabiliyor. Herhangi bir sebepten taşıma esnasında zarar gören ürünler koşulsuz olarak yenisiyle değiştiriliyor.

Sitede sunulan tüm kişiye özel telefon kılıfları, ekran koruyucu hediyeli. Her bir kapak, kendi vakumlu ambalajında ve hediye kutusu içinde ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

Tüm tasarımlar, UV dijital baskı ile, 1440 dpi çözünürlükte son derece canlı ve detaylı baskı tekniğiyle hazırlanıyor. Kapak üzerine direkt baskı yapılıyor. Baskılar güneşte solmuyor, dökülmüyor, su ve su bazlı sıvılarla çıkarılamıyor. Kişiye özel olarak tek tek üretiliyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s