Huawei Ascend P6, Nokia Lumia 620 ve Lumia 625 İçin Kişiye Özel Kılıflar SanaKapakOlsun…

sanakapakolsun
sanakapakolsun

 

Kişiye özel telefon kapak çeşitleri artıyor, SanaKapakOlsun yeni eski demiyor, üyelerinden gelen çeşitli talepler üzerine kişiye özel kılıf çeşitlerine her gün yenilerini ekliyor. Son olarak Huawei Ascend P6, Nokia Lumia 620 ve Nokia Lumia 625 için kişiye özel kılıfları artık SanaKapakOlsun.com’da yapabileceksiniz. Yeni eklenen modellerle birlikte, SanaKapakOlsun sitesinde kişiye özel telefon kapak çeşidi 94 adede çıktı.

 

Kişiye özel telefon kapakları, istediğiniz görselleri ya da mesajları, istediğiniz şekilde, dilediğiniz renk ve istediğiniz büyüklükte telefon kapağına eklemenizi sağlıyor. www.sanakapakolsun.com sitesinde bulunan, KENDİN TASARLA özelliği sayesinde ya da Facebook sayfasında yer alan uygulamayı kullanarak, sistem portföyünde bulunan 94 farklı cihaz modeli için dilediğiniz tasarımı kendiniz yapabiliyorsunuz.

 

SanaKapakOlsun kişiye özel telefon kılıf, portföyüne eklenen ürünler:

Discovery 2

Huawei Ascend P6

Nokia Lumia 620

Nokia Lumia 625

 

SanaKapakOlsun, 94 farklı telefon ve tablet modeli için kişiye özel kılıf siparişlerini, 24 saat içinde kargoya veriyor. Siparişler internet üzerinden kredi kartı, banka havalesi ya da kapıda ödeme ile ödenebiliyor.

 

Ürünler özel vakumlu ambalajında, zarar görmeyecek şekilde gönderiliyor. Sipariş esnasında belirtildiği taktirde hediye paketi de yapılabiliyor. Herhangi bir sebepten taşıma esnasında zarar gören ürünler koşulsuz olarak yenisiyle değiştiriliyor.

Sitede sunulan tüm kişiye özel telefon kılıfları, ekran koruyucu hediyeli. Her bir kapak, kendi vakumlu ambalajında ve hediye kutusu içinde ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

Tüm tasarımlar, UV dijital baskı ile, 1440 dpi çözünürlükte son derece canlı ve detaylı baskı tekniğiyle hazırlanıyor. Kapak üzerine direkt baskı yapılıyor. Baskılar güneşte solmuyor, dökülmüyor, su ve su bazlı sıvılarla çıkarılamıyor. Kişiye özel olarak tek tek üretiliyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s