Fiat 10 Numara Kulüp Ayrıcalığı SanaKapakOlsun…

10 numara fiat avantajları

Fiat markalı ticari raç kullanıcılarının üyesi olduğu, 10 Numara Fiat takımına SanaKapakOlsun’dan bir indirim daha. Araç yaşından bağımsız, Fiat markalı herhangi bir ticari aracınız varsa bu indirimden siz de faydalanabilirsiniz. Fiat marka bir ticari aracınız var ama hala 10 numara kulübün üyesi olmadıysanız, öncelikle bu kulübe üye olmalısınız. 10 Numara üyesi olmak için, ONNUMARA yazıp birer boşluk bırakarak aracınızın ŞASİ numarasının son 8 hanesini, adınız ve soyadınız ile cep telefonunuzdan 5360’a SMS atmak. (Örn: ONNUMARA 12345678 ATA DEMİR) 10 numara Fiat ailesinin üyesi olduktan sonra, SanaKapakOlsun’dan %40 indirimli, 27,50TL’ye telefon kapağı satın almak için, KAPAK yazıp 5360’a SMS atmanız yeterli. Daha sonra size ulaşan indirim kodunu kullanarak, satın alma aşamasında 17,50 TL tutarında indirimden faydalanabilirsiniz.

Sadece 27, 50 TL ödeyerek kişiye özel ya da hazır desenli bir telefon kapağı ve ekran koruyucu filmi özel ambalajında ve ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz. 17,50 TL’lik indirimi dilerseniz tablet bilgisayar kılıflar ında da kullanabilir, aynı şekilde ekran koruyucu film hediyesiyle birlikte, ücretsiz kargo ile tablet kılıfı da satın alabilirsiniz.

SanaKapakOlsun sitesinde bulunan kişiye özel telefon kapak tasarım modülü ile, telefon kapağınızın üzerine dilediğiniz resmi, istediğiniz yazıyı ya da şekli, dilerseniz yol arkadaşınız FİAT Ticarinizin resmini bastırabilir, ister kendinize ya da dilediğiniz başka bir adrese herhangi bi ekstra ücret ödemeden gönderebilirsiniz. 10 Numara Kulüp ayrıcalığını SanaKapakOlsun’da yaşayabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s