Kişiye Özel Telefon Kapak Çeşitliliği Artıyor.

??????????????????????????????????

 

Sanakapakolsun.com kişiye özel telefon kapak çeşitlerine, bugün itibariyle 3 farklı model daha ekledi. Bunlar yeni değil ancak özellikle kullanıcı talepleri sonucu eklenen modeller. En son eklenen yeni modellerle birlikte, Sanakapakolsun 108 farklı telefon modeli için kişiye özel kapak üretimi yapabiliyor. Sanakapakolsun.com’da pek çok farklı model için telefon kapağı bulabileceğiniz gibi aynı zamanda gene pek çok telefon modeli için farklı renklerde telefon kapakları da bulabilirsiniz. Örneğin iphone 6 için siyah ve beyaz kapak renklerinin yanı sıra, gold, mayi, pembe, kırmızı, yavru ağzı gibi renklerde kapakları sanakapakolsun.com’da bulabilirsiniz. Yaptığınız size özel telefon kılıf tasarımına göre dilediğiniz rengi seçebilir, telefonunuzla en uyumlu olacak renklerde kapak çalışması yapabilirsiniz. Bu gün eklenen telefon modelleri; Lg G Flex telefon kapağı, Samsung Galaxy Ace 2 telefon kapağı, Samsung Galaxy Ace 4 telefon kapağı. Bu modeller için kişiye özel telefon kapak tasarımı yapmak artık mümkün.

Sadece kendinize özel olmasını istediğiniz, bu kılıf “benden başka kimsede olmasın” diyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sanakapakolsun.com bünyesinde bulunan KENDİN TASARLA tasarım modülü ile, kendi telefon kapağınızı dilediğiniz görselleri kullanarak, dilediğiniz şekilleri ekleyerek, istediğiniz mesajı yazarak tam istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Tamamen sizin tasarımınız olan telefon kapağı, çoğu zaman aynı gün içinde kargoya verilir, ertesi gün telefonunuzun kapağını süslemeye başlar. Kişiye  özel telefon kapaklarını, aynı zamanda sevdikleriniz için ve sadece sevdiğiniz kişiye özel bir hediye olarak ta kullanabilirsiniz. Çok anlamlı, sürekli yanında taşıyıp sizi hatırlayacağı bir hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz.

Kişiye özel telefon kılıfınızı sanakapakolsun web sitesinde tasarlayabileceğiniz gibi, sanakapakolsun facebook hesabı; https://www.facebook.com/SanaKapakOlsun.com.tr  ‘de yer alan kendin tasarla tasarım modülünü kullanarak ta yapabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s