2015 Model Kişiye Özel Telefon Kılıfları Sanakapakolsun

2015-model-telefon-kiliflari-sanakapakolsun-1500x1000

Kişiye Özel Telefon Kılıfları bu yılbaşında en çok tercih edilen hediyelerin arasında yer aldı. Nereden mi biliyoruz ? Sizlerden gelen sipariş, yorum ve beklentilerinizden biliyoruz. Bizi takip eden, bir şekilde bizimle irtibat kuran, ürünlerimizi satın alan, ürünlerimizi kullanan, bize yepyeni fikirler veren, beklentilerini paylaşan tüm kullanıcılarımızdan biliyoruz. Her birinize binlerce kez teşekkür ederiz. Hepinize mutlu, güzel, sağlıklı bir yıl diliyoruz. Umarız 2015’te tüm dilekleriniz gerçek olur.

Sanakapakolsun.com,  yeni yıla yeni modellerle başlıyor. 2014’te satışına başlanan ancak bir türlü kişiye özel kılıf seçenekleri arasına koyamadığımız Casper Via V5 ve Casper Via V8 telefonları için kişiye özel telefon kılıfları, artık satışta. Kendin Tasarla modülünü kullanarak, sadece sana özel caper via V5 kişiye özel telefon kılıfını, caper via V8 kişiye özel telefon kılıfını, hemen tasarlayabilirsiniz.

Ayrıca Samsung Tarafından yeni çıkarılan Samsung Galaxy A3 ve Samsung Galaxy A5 telefonlar için kişiye özel telefon kılıfları da neredeyse ürün ile eş zamanlı, kişiye özel kılıflar portföyümüze girdi. Bu modellerden herhangi birini aldıysanız, kişiye özel telefon kılıfınızı sizin için hemen hazırlayabiliriz.

Huawei Ascend G7 için kişiye özel telefon kılıfları da Sanakapakolsun.com portföyüne eklendi. Huawei’nin en yeni modellerinde,n Ascend G7 için kişiye özel telefon kılıfları da sanakapakolsun.com’da.

General Mobile Discovery 2 Mini için kişiye özel telefon kılıfınızı, hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz.  Sanakapakolsun.com tasarım modülünün en önemli özelliği, kendi tasarımınızı istediğiniz gibi yapmanıza olanak sağlamasıdır.

Son olarak Blackberry Z10 Kişiye özel telefon kılıfları da artık sanakapakolsun.com tasarım modülünde hazırlanabiliyor.

En son eklenen telefon modelleriyle birlikte, sanakapakolsun.com sitesinde, kişiye özel kılıf yapılabilen telefon ve tablet modellerinin sayısı toplam 117 farklı modele ulaştı. Tüm model listesini görmek için, https://www.sanakapakolsun.com/haber-detay.asp?ID=48 linkini tıklayabilirsiniz.

Kişiye özel telefon kılıfınızı sanakapakolsun web sitesinde tasarlayabileceğiniz gibi, sanakapakolsun facebook hesabı‘nda yer alan kendin tasarla tasarım modülünü kullanarak ta yapabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s