iPhone 7 Pro Geliyor

iphone 7 pro kisiye ozel kilifi
iphone 7 pro kisiye ozel kilifi

İphone 7’yi beklerken, henüz iphone 7 pazara dahi tanıtılmadan iPhone 7 Pro’nun adı duyulmaya başladı. Aynı iPad Pro gibi iPhone 7 Pro da klavye ile kullanılabilecek, bu yılın Eylül ayında, iphone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtımlarının ardından pazara sunulacak.

Biraz daha incelemek istersek nedir bu iphone 7 Pro ? iPhone 7 Pro özellikleri nelerdir ? Neden iPhone 7 Pro çıkıyor ? Bu modelin en önemli özelliğinin, iPad Pro’da olduğu gibi bir smart connector bağlantısı olacağı.

iphone 7 pro
iphone 7 pro

iPhone 7 Pro ile ilgili sızan görsellerden anlaşıldığı kadarıyla, cihazın oldukça ince olması ve bu nedenle, kulaklık girişinin bile kaldırıldığı yönünde. Ayrıca cihazın ön yüzeyinde herhangi bir hoparlörün bulunmadığı da sızan bilgiler arasında. İphone 7 Pro ile ilgili en önemli farklılıklardan biri, iPad Pro’da da bulunan smart connector ile klavye ile kullanılabilir olması. Smart Connector ile klavye bağlantısı cihaza kolayca yapılabiliyor. Smart connector’ün başkaca hangi amaçla kullanılacağı ise şu anda bilinmiyor.

iphone 7 pro kilifi
iphone 7 pro kilifi

Apple hayranları klavyeli bir modele hazır olun.

iPhone 7 Pro telefon kılıfı ve iPhone 7 Pro kişiye özel kılıflarının da lansman döneminde sanakapakolsun.com’da satılacağını belirtmek isteriz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s