Anneler Günü Hediyesi 1 Kapak Alana 1 Kapak Hediye

anneye hediye
anneye hediye

Bu Anneler Günü’nde de en anlamlı hediyeyi ben vermeliyim diye düşünüyorsanız, size tavsiyemiz anneniz için kişiye özel hazırlanmış bir hediye seçmenizdir. Kişiye özel hediyelerin en önemli özelliği, hediyenin verildiği kişiye özel olarak kullanılmış olan görsel ve metinlerle süslenmiş olması ve hediye verilen kişi için çok daha anlamlı olmasıdır. Üstelik size önerdiğimiz hediye, artık hepimizin belki de hayatının en önemli parçası olan cep telefonları için kişiye özel kapak olmasıdır.

www.sanakapakolsun.com sitesinde yaklaşık 300 farklı telefon modeli için kişiye özel kapak seçeneği sunuluyor. Site’de yer alan KENDİN TASARLA modülü ile kapak üzerine bastırmak istediğiniz, görsel, yazı, şekil gibi çalışmaları kendiiz tasarlayıp bastırabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken, annenizin hoşlanacağını düşündüğünüz bir görseli kullanarak anneye özel bir hediye olarak kişiye özel telefon kılıfını tasarlamak.

Anneler Günü hediyesi olarak telefon kapağı almak istiyorsanız, geçen senelerden farklı olarak bu yıl bir kişiye özel telefon kapağı alana bir kişiye özel telefon kapağı da hediye ediyoruz. Üstelik satın aldığınız ikinci telefon kapağını farklı bir telefon modeli için ve farklı bir tasarım kullanarak hazırlayabilirsiniz. Bir kapak anneniz için bir kapak ta sevdiğiniz başka bir kişiye ya da kendiniz için satın alabilirsiniz. Satın aldığınız telefon kapağı özel kutusunda size ulaşacak, dilerseniz ayrıca hediye paketi de yapılmaktadır.

Yani 44,90 TL ödeyerek 2 adet kişiye özel telefon kapağı satın alabiliyorsunuz. Üstelik kargo bedeli de bu fiyata dahil.

Özel bir Anneler Günü hediyesi almak için geç kalmadan siparişinizi hemen vermenizi tavsiye ederiz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s