2 kapak 44,90 TL

 

2 kişiye özel kapak kargo dahil 44,90 tl
2 kişiye özel kapak kargo dahil 44,90 tl

Sanakapakolsun kişiye özel telefon kılıflarında hediyeli kampanya devam ediyor. Bir kişiye özel telefon kapağı satın alana, bir kişiye özel telefon kapağı hediye. Üstelik kargo bedeli dahil toplam 44,90 TL. Dilediğiniz kişiye özel telefon kapağına, dilediğiniz görseli kendiniz tasarlayarak bastırabilirsiniz. İkinci, yani hediye olarak alacağınız diğer kişiye özel telefon kapağı, farklı bir model ve farklı bir görsel ile hazırlanmış olabilir.

Bu kampanyadan faydalandığınızda, 1 adet kişiye özel telefon kapağını kargo dahil 22,45TL bedelle satın almış olursunuz. Tüm telefon kapakları, sert plastik malzemeden ve kauçuk boyama birinci sınıf boyama kullanılarak imal edilmiştir. Telefonunuzu çizik ve düşürmelere karşı korurken, sevdiklerinizle birlikte unutamadığınız anılarınızı üzerine bastırabildiğiniz eşi benzeri olmayan, tamamen size, tamamen sevdiğiniz insanlara özel hediyelere dönüşür.

Kişiye özel telefon kapaklarının üzerine bastırmak istediğiniz tasarımlarınız, kapak üzerine UV dijital baskı ile direkt olarak basılır. Su ve su bazlı maddelerden etkilenmez, güneşte solmaz, kendi kendine çıkmaz dökülmez. Çevreye duyarlı özel kraft ambalajında size ulaştırılır. Özellikle belirttiğiniz taktirde, hiç bir fiyat farkı alınmadan hediye paketi de yapılır. Kampanyadan faydalanmak ve sevdikleriniz için en özel hediyeyi hemen alabilmek için KENDİN TASARLAbölümünde yer alan tüm telefon modellerine hemen bakabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s