En Baba Babalar Günü Hediyesi

en baba babalar günü hediyesi
en baba babalar günü hediyesi

 

Bu Pazar (19 Haziran) Babalar Günü. Babanızı ne çok sevdiğinizi göstermek için ona vereceğiniz en anlamlı hediye kucak dolusu sevgidir aslında. Elini öpüp, sımsıkı sarılıp babalar gününü kutlasanız, bir kaç tatlı sözle fethedersiniz kalbini. “Sevgi” bir insana verilebilecek en güzel, en anlamlı hediyedir ve hepimiz aslında bol bol sahibiz. Üstelik harcadıkça bitmeyen sonsuz bir kaynak. Gösterin sevginizi, babalar gününde kutlayın babanızın en anlamlı gününü.

Ama, mutlaka güzel, anlamlı bir hediye de vereceğim diyorsanız, o zaman sizi hemen sanakapakolsun.com’a alalım. Sanakapakolsun.com’da şu anda devam etmekte olan çok BABA bir kampanya var. 1 telefon kapağı satın alana 1 telefon kapağı hediye ediliyor. Normal şartlarda tanesi 44,90 TL olan bir telefon kapağı satın aldığınızda, bu kampanya ile birlikte 1 telefon kapağı da hediye alıyorsunuz. Yani 44,90 TL’ye 2 adet telefon kapağını üstelik kargo bedeli dahil satın almış oluyorsunuz. Üstelik ikinci telefon kapağını farklı bir model olarak seçmeniz, dilediğiniz farklı bir görseli kullanmanız da mümkün.

Bu kampanyadan fatyadalanmak, babalar günü hediyesi olarak babanıza çok özel, elinden düşürmeyeceği, severek kullanacağı bir hediye vermek için çok geç kalmadan hemen siparişinizi verin.

Babalar günü hediyesi telefon kapağı tasarlamak için hemen tıklayın.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s