Kişiye Özel Karikatür Baskılı Kapaklar

kişiye özel karikatür
kişiye özel karikatür

 

Kişiye özel telefon kapakları konusunda yaklaşık 3 yıldır faaliyet gösteren sanakapakolsun.com artık yepyeni bir hizmet daha sunuyor. Kişiye özel karikatürlü telefon kapakları. Sipariş vermeniz gayet kolay. Sanakapakolsun.com ana sayfa, üst menüde bulunan “Karikatür Kapak Tasarla” butonuna tıklayarak, kişiye özel karitürlü kapak sipariş verme sayfasına giriyorsunuz. Bu sayfada telefonunuzun markasını, modelini ve kişiye özel karikatürünüzün basılmasını istediğiniz telefon kapağının rengini seçiyorsunuz. Daha sonra size özel olarak çizilecek olan karikatürle ilgili istediğiniz detayları mesaj bölümüne eklemeniz gerekiyor. Mesleğiniz ya da çizim mekanının yeriyle ilgili detayları burada belirtebilirsiniz. Daha sonra karilatürünüzün çizilmesini istediğiniz resminizi sisteme ekliyorsunuz. Bu aşamaları tamamladıktan sonra, adres bilgilerinizi ve ödemenizi tamamlayarak siparişinizi sonlandırabilirsiniz.

DİKKAT etmeniz gereken en önemli noktalardan biri, karikatürize edilmesine istediğiniz resmin mümkünse tam cepheden ve çok net sizi en doğru şekilde ifade eden bir resim olmasıdır. Unutmayın sadece size özel olarak hazırlanacak olan karikatür, sizden gelecek olan resim referans alınarak ve o resme bakılarak çizilecektir.

Size özel çizilecek olan karikatür, tek tek elle çizilmekte ve boyanmaktadır. Yaklaşık çizim süresi 1-2 gündür. Siparişinizi verirken bu teslimat zamanlamasını göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s