iPhone 8 Hakkında En Son Bilgiler

iphone X
iphone X

Apple’ın bu yıl çıkartacağı ve serinin 10. yılı sebebiyle oldukça özel bir cihaz olması beklenen iPhone 8 ile ilgili dedikodular yayılıyor. iPhone 8’in yeni şarj teknolojisine güzel bir standart sunması bekleniyor. Iphone 8’in OLED ekranı ve cam kaplama özelliği bulunacağı için şarj yapılırken ısınmaya dayanıksız olabileceği düşünülüyor. Ama telefonun 3D Touch modülü ekstra yalıtıcı katman özellikleriyle kaplanmış olacağından bu sayede cihaz içten ısınmış bile olsa dokunmatik özelliklerini asla kaybetmeyecek. iPhone 8, bir uçtan diğer uca ekranla, arka tarafta çift lensli kamerayla, geliştirilmiş su geçirmezlikle, ön tarafta gelişmiş hoparlörlerle ve ücretsiz AirPods ile gelecek. Özellikle AirPods’un bedava gelmesi kulanıcılar açısından son derece iyi avantajlı, çünkü AirPods’un yüksek fiyatından dolayı birçok kullanıcı mahrum bırakılmıştı. iPhone 8’in işlemci gücü bundan önce çıkarttığı her modelde daha da artarak geliştirilmişti. Bundan hareketle iPhone 8’in de A11 çipe sahip olacağı düşünülüyor. İphone 8 parmak izi okuyucunun ardından kullanıcı güvenliği bir seviye ileriye taşımak amacıyla göz ya da yüz okuyucu özelliğinin gelmesi bekleniyor. Prize bağlı kalmadan telefon kullandırmayı amaçlayan Apple, İphone 8’de diğer markaların önceden beri geliştirdiği kablosuz şarj özelliğinin daha da geliştirerek piyasaya sunulabileceği bekleniyor. Apple’ın; yeni İphone 8 modeliyle birlikte gövdeyi komple camdan yapması da beklenen özelliklerden biri. Bu nedenle telefonun sağlamlığı, suya dayanıklılığı ve estetiği daha da artmış olacak. Telefonun ön yüzünün tamamen çerçevesiz olarak geleceği de söylentiler arasında. 4K çözünürlüğe sahip olacak kavisli OLED ekrana sahip olması beklenen telefon, ayrıca farklı bir özellik olarak da, tek tuş özelliğinin fiziksel buton yerine dokunmaya duyarlı bir dijital düğme ile değiştirileceği gibi söylentiler de bulunmakta.

iphone 8 hakkinda

Apple’ın 10.yıla özel çıkaracağı İphone 8’in iphone 8 olarak adlandırılması yerine, aynı zamanda Roma rakamıyla 10 anlamına gelen “X” harfi ile adlandırılacağı ve iPhone X olarak adlandırılabileceği de tahminler arasında yer alıyor.

Apple’ın en yeni modeli olarak çıkması beklenen iPhone 8 ya da iPhone X adıyla piyasaya sürülecek olan yeni model iphone için, kişiye özel iphone X telefon kılıfı ya da diğer adıyla kişiye özel iphone 8 telefon kapağı da sanakapakolsun.com tarafından satılacak.

iphone X

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s